V. International Symposium on History Education

 

V. Uluslararası Tarih Eğitimi Sempozyumu

 

10-12 Mayıs 2018  İSTANBUL

DİNLEYİCİ BAŞVURU FORMU

Başvurular Sona Ermiştir...

Bildiri Göndermek

için Tıklayınız

5. ULUSLARARASI TARİH EĞİTİMİ SEMPOZYUMU (ISHE 2018)

KATILIM ÜCRETLERİ

 

Bildiri ile

Öğretim Üyesi (Prof. Dr, Doç. Dr., Yrd. Doç. Dr. )  350 TL

 

Araştırma Görevlisi/Öğretim Görevlisi/Okutman, Öğretmen, Doktora Öğrencisi 250 TL

 

Dinleyici (Atölyelere dahil olmak ve katılım belgesi isteyenler için) 200 TL

 

Ülkemizde yaşananlar sonrasında son yıllarda uluslararası katılımın azalması nedeniyle yurt dışı katılımı teşvik amacıyla Türkiye dışından katılımlardan herhangi bir sempozyum katılım ücreti alınmayacaktır. Yurtdışından her bir yazar (ortak ya da tek isimli) sadece bir bildiri ile katılabilir.

 

Türkiye’den ise sempozyuma tek ya da ortak yazarlı en fazla 2 bildiri ile katılabilirsiniz. İki bildiri ile katılanlar bir kez ödeme yaparlar. Çok yazarlı bildirilerde birden çok yazarın sempozyuma katılımı ve katılım belgesi almak istemesi durumunda her bir yazar ayrı ücret öder.

 

Ücretini yatıran her bir katılımcı için çanta, program kitapçığı, özet kitabından oluşan sempozyum kiti, öğle yemeği fişleri, ilk akşam kokteyli katılımı vardır.

 

Sempozyumun içinde öğretmen eğitimine ilişkin 4 ayrı atölye düzenlenecektir. Bu atölyelere ilk gün yapılacak kayıtla sadece bildiri ile ya da resmi dinleyici olarak katılım mümkün olabilecektir.

 

Sempozyumun üçüncü günü İstanbul Üniversitesi önünden Eminönü’ne kadar olan güzergahta sempozyum katılımcılarına yönelik ücretsiz bir tarih gezisi planlanmaktadır. Bunun için ilk ve ikinci gün kayıt masasından kayıt olabilirsiniz. Gezi, yeterli katılım olması durumunda yapılacaktır.

 

 

Copyright © 2017 www.historyeducation.org.