IX. Uluslararası Tarih Eğitimi Sempozyumu (ISHE 2023)

6-8 Eylül 2023 - Sakarya / Türkiye

Davet Mektubu

Kıymetli Araştırmacılar,

IX. Uluslararası Tarih Eğitimi Sempozyumu (ISHE 2023) 6-8 Eylül 2023 tarihlerinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Sosyal ve Kültürel Çalışmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAKUM) evsahipliğinde Sakarya'da gerçekleşecektir.

Sempozyumda tarih eğitimi, eğitim tarihi, tarih yazımı ve tarihçilik konu başlıkları altında bilimsel çalışmalar sunulacaktır.

Sempozyumumuzda siz kıymetli akademisyen, araştırmacı, öğretmen, öğretmen adayı ve öğrencilerimizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dileriz.

Sempozyuma gönderilen özet bildiriler kör hakemlik sürecinin (peer-blind review) sonrasında kabul edilecektir.


ISHE 2023 Düzenleme Kurulu adına,
Saygılarımızla
Tam metin olarak gönderilen bildiriler arasından uygun görülenler sempozyumu destekleyen uluslararası indeksli dergilere yönlendirilecektir.

Çağrılı Konuşmacılar

Duyurular

Sempozyum sözlü bildiri ve özet gönderimi son tarihi 20 Ağustos 2023 gününe, sempozyumda kabul edilen sözlü bildiri ve posterlerin başvuru ücretlerinin yatırılacağı son tarih ise 25 Ağustos 2023 gününe uzatılmıştır. 

Tamamını Gürüntüle

Sempozyumumuzdaki ilklerden biri olarak öğretmen adayları için “Geleceğin Öğretmenleri”, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için ise “Genç Tarihçiler” oturumları düzenlenecektir. Katılımlarınızı bekleriz.

Tamamını Gürüntüle

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Kurumlarda Görev Yapan Personelin Bilimsel Toplantılara Katılım Yönergesi’ne bu sayfadaki bağlantıdn erişebilirsiniz.

Tamamını Gürüntüle

Paneller

Özel Oturum ve Atölye Çalışmaları

Destek Verenler

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram